joanna dark

16 listopada 2013 w ramach „Listopadowych klimatów na Woli” Joanna wystąpiła z koncertem piosenek poetyckich w pięknych wnętrzach Muzeum Woli.Tym razem przy pianinie zasiadł znakomity Wojciech Majewski

W listopadzie 2013 roku firma Magic Records Universal Music Polska wypuściła na rynek płytę “Zwierzaki vol.2 Bez chłopaków dla dzieciaków” autorem wszystkich tekstów jest Marek Dutkiewicz, autorem kompozycji Marcin Kindla. Joanna zaśpiewała jedną z piosenek pod tytułem “Dziobak Król”

joanna dark

10 września 2013 roku w warszawskim hotelu JM Apart Hotel odbyła się gala finałowa konkursu “Świat przyjazny dziecku”, organizowanego po raz jedenasty przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Podczas uroczystości uhonorowano laureatów konkursu. Joanna wystąpiła z Bogdanem Hołownią.

7 kwietnia 2013 – Odbył się koncert w Domu Kultury Włochy, który zorganizowała, jak zwykle perfekcyjnie, Agencja Artystyczna BEHEMOT. Akompaniował niepowtarzalny Bogdan Hołownia. Atmosfera była niezwykle kameralna, choć sala obficie wypełniona po brzegi.

joanna dark

8 marca 2013 – koncert z okazji Dnia Kobiet w Pałacu Staniszów w Jeleniej Górze.

W przepięknych wnętrzach pałacu Staniszów odbył się uroczysty koncert w sali balowej podczas którego akompaniował Bogdan Hołownia i przybyły gościnnie na to wydarzenie saksofonista Piotr Baron. Bisom nie było końca zwieńczyła je znakomita kolacja w przepięknym Pałacu.

joanna dark

21 stycznia 2013 – Joanna zaśpiewała na jubileuszu 20-lecia kancelarii Gessel Koziorowski. Akompaniowała jej znakomita czwórka pamiętna z płyty Bar Nostalgia – Bogdan Hołownia, Cezary Konrad, Paweł Pańta , Marcin Kajper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *