joanna dark

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. “Skamandrytów” Joanna zasiadała w obradach Jury, a rozdanie nagród wieńczył jej recital podczas którego akompaniował Michał Salamon.

Bądź gotowy – Program “Nie ma jak Polska”

W 2012 roku w telewizji polskiej ruszył program “Nie ma jak Polska” prowadzony przez Annę Karnę i Macieja Orłosia. Joanna śpiewa w nim piosenkę – czołówkę “Bądź gotowy” – autorstwa Marka Dutkiewicza i Katarzyny Gaertner.

Joanna wystąpiła w roli właścicielki restauracji w popularnym i zabawnym serialu Przepis na życie.

Popieram i polecam wszystkim fantastyczna inicjatywę Dominika Dobrowolskiego. Pomysł wyprawy rowerowej z misja “Stop CO2-Rusz się. Stop CO2-Get moving.” niezwykle trafia mi do serca-codziennie oszczędzam wodę, namiętnie segreguje śmieci, myślę o czystym powietrzu, którego tak nam brak. Każda inicjatywa, a zwłaszcza tak niebanalna-która może przyczynić się do nagłośnienia problemu zmian klimatycznych,do zmiany naszego spojrzenia na otaczający nas świat, jest bezcenna. Gorąco namawiam-trzymajmy kciuki za Dominika i kibicujmy mu! Joanna Dark

13 marca 2011 o godzinie 16.00. Joanna wystąpi z Bogdanem Hołownią z koncertem. ”Bar Nostalgia” w przepięknym, zabytkowym Pałacu w Zdunowie, oddalonym 50 km od Warszawy. Koncert ten odbędzie się w ramach cyklu Pałacowe Spotkania Artystyczne w Zdunowie.

Więcej informacji o Pałacu w Zdunowie – www.palaczdunowo.pl

Autorem zdjęć jest Krzysztof Mularczyk.

Trudno uwierzyć, ale od premiery tego historycznego musicalu 30 stycznia 2011 roku minie właśnie 20 lat.

W warszawskim Teatrze Dramatycznym odbędzie się tego dnia jubileuszowy spektakl w którym wystąpi prawdopodobnie cały pierwszy, oryginalny zespół artystów Metra.

Joanna zagra swoją rolę i zaśpiewa pamiętny blues w części „Pieniądze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *